Yeni Başlık  Cevap Yaz
Apple Watch Series 4 incelemesi           (gösterim sayısı: 135)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[admin]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi
Kayıt: 18.07.2018
İleti: 138
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: admin
Konu Tarihi: 12.09.2018- 22:44


Resim Ekleme

Apple Watch Series 4 incelemesi konumuzla sizlerleyiz. Bildiğiniz gibi bu akşam itibari ile Apple yeni ürünlerinin tanıtımını yaptı. Apple Watch Series 4 bu ürünlerden bir tanesi oldu. Akıllı saat en çok dikkat çeken ürünlerin başında yer aldı. Saatte bulunan bazı özellikler lansmanı izleyenleri adeta derinden etkiledi diyebiliriz. Apple Watch Series 4 Akıllı Saat ile ilgili konumuzu inceleyerek detaylara ulaşabilirsiniz.

Apple Watch Series 4 Özellikleri Neler ?

Akıllı saatin en önemli özelliği insan sağlığı düşünülerek tasarlanmış olması. Çünkü bu saat ile birlikte anlık olarak kalp atış hızınızı takip edebileceksiniz. Ayrıca kalp atış hızınızda herhangi bir ciddi değişiklik olduğunda da saat bildirim gönderecek. Akıllı saatin Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylandığı Apple yetkilileri tarafından açıklandı. Bu detayın oldukça önemli olduğunu belirtelim. Saat yeni tasarımı ve donanımı ile karşımıza çıktı. Eski modellere göre biraz daha büyük olduğu belirtildi.

Apple Watch Series 4 Fiyatı Ne kadar ?

Apple Watch Series 4 modelleri 21 Eylül tarihinde satışa çıkacak. Fiyatı ise 499 dolar. Türkiye satış fiyatı ise 3499 TL olarak açıklandı. Fiyatın dolar kuru sebebi ile yüksek olduğu görülüyor. Tabi bu fiyatların zaman içerisinde düşebileceği öngörüsü de var. Apple'ın yeni saati hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce özellikleri yeterli mi ? En çok beğendiğiniz özelliği ne oldu ? Konumuzun altına düşüncelerinizi yazabilirsiniz.Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.