Yeni Başlık  Cevap Yaz
Lineage 2: Revolution’ta Facia Kalesi Zindanı açılıyor           (gösterim sayısı: 393)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[admin]
Site Kurucusu
Kullanıcı Resmi
Kayıt: 18.07.2018
İleti: 138
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: admin
Konu Tarihi: 31.08.2018- 12:37


Dünya çapında hızla gelişen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, sevilen MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için oyun içi sürpriz bir iş birliği güncellemesi geliyor.

Bu iş birliği ile birlikte, “Etkinlik Zaman Yarığı - Facia Kalesi" isimli yeni bir zindan, etkinlik süresince oyunculara açık olacak. Dört farklı zorluk derecesi seçilen zindanda, her seviyeden ve deneyimden oyuncular beş kişilik gruplar oluşturarak yeni baş düşmanlara karşı savaşacak ve Ay Işığı Lejyonerleri’ni kurtaracak. Bu zindan etkinliğine ek olarak, yeni bir silah kostümü Lineage 2: Revolution ve sürpriz partnerinin işbirliğini kutlamak için hazır olacak.

Bu güncelleme ile “Ejder Sharly” isimli binek de oyuna eklenecek. Bu sevimli, yumurta şeklindeki binek “Ejder Sharly Çağırma Taşı” aracılığıyla çağırılacak ve karakterin dış görünüşünü kullanıldığında değiştirecek. Ek olarak, Şato Kuşatması’nda zaferler için özel bir ödül, bu güncelleme ile oyuna ekleniyor. Şato Kuşatması’nın kazananları ödül olarak elde edecekleri “Gezgin Savaş Borusu” ile Gezgini çağırabilecekler.


Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.